Automaty tokarskie

Automat tokarski rewolwerowy

Automat tokarski rewolwerowy

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów, otworzyliśmy dział zajmujący się obróbka dużych serii produkcyjnych (produkcja średnio i wielkoseryjna) detali na automatach tokarskich. Automaty tokarskie są obrabiarkami przeznaczonymi do produkowania w sposób samoczynny, ciągły i cyklicznie powtarzalny przedmiotów z materiału wyjściowego.
Aktualnie posiadamy 17 precyzyjnych jednowrzecionowych automatów tokarskich o zakresach pracy obrabianych materiałów:

  • pręty okrągłe:  3 – 46mm,
  • pręty sześciokątne: 4 – 36mm.
  • pręty kwadratowe w zakresie 6-25mm.

Maksymalna długość obrabianego detalu: L120mm;
Maksymalna długość toczenia: L70mm;

Obrabiamy zarówno stal automatową, stal zwykłą, stal nierdzewną, metale kolorowe (duraluminium, mosiądz i brąz! ) jak i tworzywa sztuczne konstrukcyjne (takich jak: POM- poliacetal, PA-polamid).

Automat tokarski wzdłużny

Automat tokarski wzdłużny

Obróbka na automatach tokarskich charakteryzuje się wysoką powtarzalnością i stosunkowo krótkim czasem produkcji. Prawie wszędzie spotykamy się z przedmiotami metalowymi, czy też z tworzyw, które toczone są na automatach tokarskich.

Wykonywane przez Nas detale poddawane są wnikliwemu procesowi kontroli produkcji Quality Control, a wypracowany przez Nas system jest zgodny i oparty na systemie ISO.

Stosujemy materiały najwyższej jakości, gdyż tylko dobrej jakości surowiec, daje solidny fundament, do wytworzenia produktów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje.

Przykłady wykonywanych detali

Przykłady detali obrabianych na automatach tokarskich HAR-MET