Toczenie CNC

Wykonujemy toczenie na nowoczesnych obrabiarkach sterowanych komputerowo w zakresie: Toczenie CNC HAR-MET
– maksymalna średnica obrabianego materiału: Ø350mm,
– maksymalna długość obrabianego materiału: L750mm,

W stosowanych przez Nas obrabiarkach zastosowano najnowocześniejsze sterowanie oparte na znormalizowanych G-kodach, co w połączeniu z systemem Autodesk pozwala nam na szybkie i precyzyjne obrabianie nawet skomplikowanych detali z powtarzalnością 0,002mm.

ObrTokarka CNC DIGIMAabiamy zarówno:
⋅stal zwykłą (ST, 18G2A, C45,40H),
⋅stal automatową (11SMnPb30),
⋅stal nierdzewną (INOX),
⋅stal hartowaną,
⋅stal narzędziową (NC),
⋅metale kolorowe (brąz,miedź, mosiądz, aluminium),
⋅tworzywa sztuczne – konstrukcyjne (PA,POT,PET),

Działamy wg starannie opracowanej procedury, która obejmuje szczegółową kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. Posiadamy wdrożony system zarządzania produkcją oparty na systemie ISO co sprawia, że jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym wywiązującym się z ustalonych terminów. Kładziemy duży nacisk na wysoką jakość toczonych detali. Umożliwiamy również audyt procesu produkcji w Naszym zakładzie we Wrocławiu. Zamówienia realizujemy kompleksowo. Po uzgodnieniu zakresu prac z Naszymi klientami przyjmujemy na siebie także dodatkowe czynności związane z toczeniem detali takie jak np. polerowanie, hartowanie, galwanizacja czy składanie całości z kilku elementów.

Posiadamy bogaty park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która daje nam dużą elastyczność produkcyjną i możliwość zaoferowania najlepszego procesu technologicznego dla danego detalu. Ma to bezpośredni wpływ na jakość obrabianego produktu, ekonomiczność wykonania, a co za tym idzie – również jego atrakcyjną cenę ! .